AYŞİM TOPUZLU İNCESULU İLE "NE KADAR ERKEN O KADAR İYİ" 48-60 AY

Animo Akademi

Kategoriler: Ebeveynlik
Yaş Grubu: Ebeveyn
Format: Çevrimiçi Canlı

AYŞİM TOPUZLU İNCESULU İLE "NE KADAR ERKEN O KADAR İYİ" 48-60 AY

Animo Akademi

Kategoriler: Ebeveynlik
Yaş Grubu: Ebeveyn
Format: Çevrimiçi Canlı

Sal
21:00 - 22:30
28 Şub - 28 Şub

Hakkında

AYŞİM TOPUZLU İNCESULU HOCA İLE “NE KADAR ERKEN O KADAR İYİ” 48-60 AY
ÇOCUK GELİŞİM UZMANI/ PSİKOLOJİK DANIŞMAN

Yaşasın bizim ufaklık anaokuluna gidecek.

Bir zor adım daha. Kimi çocuk koşa koşa gider, kimisi ağlaya ağlaya. Aslında hem çocuk hem ebeveyn için zor bir adım. Bebeklikten çıkıp okullu olacak çocuğumuzla yeni bir hayat düzenine geçmek.

İster kreş ister okul öncesi olsun okul düzeni ile tanışmak ve bunu sürdürebilmek için büyük çabalar sarf eder ebeveynler. 48-60 ay arası dönem; çocuğumuzun gelecek hayatının ilk adımları olması sebebiyle her açıdan çok dikkatle ve ciddiyetle ele alınması gereken bir konu başlığıdır.

Bu dönemde artık tamamen arkadaş grubuna ve okul ortamına uyum sağlamış olmalıdır. İlgi ve dikkat süresi, kısa ve uzun süreli bellek yaşına uygun değerlere ulaşmıştır. Bireysel çalışmaları da yardımsız yürütebilecek düzeydedir.

Sosyal becerileri, güçlüklerle başa çıkabilme yetisi hızla gelişmektedir. Duygu ve düşüncelerini rahatça ifade eder. Bilişsel gelişim becerileri yaşına uygun daha karmaşık becerileri karşılayacak düzeye erişmiştir.Okul öncesi hazırlık çalışmalarına alt yapı olacak algısal tüm alanlarda yaşının gerektirdiği seviyede başarı gösterir.

Ayşim Hoca, bu seminerde; bir yandan eğitim sektöründeki deneyimlerini paylaşacak, ayrıca anne ve babalara çocuk- aile- okul üçgeninde dengeli iletişimin temel ipuçlarını da aktaracak. Bu eşsiz sohbeti sakın kaçırmayın.

Soru ve görüşleriniz için [email protected]

www.animoakademi.com

İptal politikası:

İptal Edilemez

İş Ortağı

Animo Akademi
Animo Akademi
(+90)5339727010

Yaşam Zenginleştirme dediğinizde aklınıza ilk gelen nedir? Biz de birkaç yıl önce bu soruyu kendimize sorduk. Bu soru beraberinde aklımıza başka bambaşka sorular getirdi. Düşündük taşındık, bilenlere bilmeyenlere danıştık. Anladık ki; Önce ruhumuzu, zihnimizi zenginle...

Yorum

Bu aktivite için henüz yorum yapılmamış.
Sal
21:00 - 22:30
28 Şub - 28 Şub