Up İngilizce Kampı (3 Hafta)

UP İngilizce Kampı

Kategoriler: Doğa, Dans, Spor, Bilim ve Teknoloji, Müzik, Sanat ve El İşi, Serbest Oyun, STEM (Robotik/Kodlama), Strateji & Zeka Oyunları, Yabancı Dil
Yaş Grubu: 9 yaş - 17 yaş
Format: Yüzyüze Katılım - Mekanda

Up İngilizce Kampı (3 Hafta)

UP İngilizce Kampı

Kategoriler: Doğa, Dans, Spor, Bilim ve Teknoloji, Müzik, Sanat ve El İşi, Serbest Oyun, STEM (Robotik/Kodlama), Strateji & Zeka Oyunları, Yabancı Dil
Yaş Grubu: 9 yaş - 17 yaş
Format: Yüzyüze Katılım - Mekanda

Paz
15:00 - 11:00
02 Tem - 22 Tem (1 seans kaldı)
Tüm seansları görüntüleyin
41,000.00 ₺
(41,000.00 ₺ / seans)
41,000.00₺'ye satın al

Hakkında

Kamp programında öğrencilerimiz seviye belirleme sınavı sonuçlarına göre kendi dil seviyelerine uygun sınıflarda, UP standartlarında yetkinlik sahibi akademik kadromuz ile birlikte haftada 20 ders dil eğitimi almanın yanı sıra, 9-13 ve 14-17 şeklinde 2 farklı yaş grubuna yönelik aktivite ve atölye gruplarına dahil olmaktadırlar. Böylece derslerde öğrenilen teorik bilgi günlük hayatta pratiğe dökülebilmekte, eğer varsa İngilizceye karşı önyargı veya özgüvensizlik ortadan kaldırılmaktadır.

Türkiye başta olmak üzere Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan veya İran gibi bir çok farklı ülkeden öğrencilerin olduğu ve İngilizce ortak dilinin tüm kampa hakim olduğu çok uluslu kamp ortamında uzun yıllar sürecek arkadaşlıklar kurulmakta ve tüm bu süreç öğrenme ve gelişim dönemindeki öğrencilerimize dil gelişiminin yanında farklı kazanımlar da sağlamaktadır.

İngilizce Eğitimi

UP İngilizce Kampları’nda temel olarak hedefimiz kamp süreci boyunca öğrencilerin İngilizce pratik becerilerinin gelişmesi ve dile veya dil öğrenmeye karşı önyargılarının kırılmasıdır diyebiliriz. Bunu tamamen İngilizce konuşulan ve öğrencilerin İngilizce düşünme ve konuşmaya maruz kalacağı, izole bir kamp ortamı oluşturarak mümkün kılabilmekteyiz.

Hedefimizi gerçekleştirme noktasında uygulamalarımız dil gelişimini ağır ve yoğun bir müfredat ile sunmak şeklinde değil, İngilizcenin modern hayatın bir gerekliliği olduğu bilincini öğrencilere aşılayarak dil gelişimini eğlenceli ve motive edici yöntemlerle öğrenciye kazandırmak üzerinedir.

Aktivite ve Atölyeler

UP İngilizce Kampları’nı bir dil okulundan ayıran en önemli farklılık sosyal aktivite ve atölye programlarıdır. Kamp programının izole bir ortamda ve konaklamalı şekilde organize edilmesi sebebiyle, tüm günü kapsayan planlamamızı öğrencilerimizin gelişimi odaklı değerlendirme imkanına sahibiz ve tüm programımız da bu hedef doğrultusunda planlanmıştır. Dolayısıyla öğrenciler, derslerde aldıkları teorik bilgiyi günün geri kalanında organize edilen aktivite ve atölyelerde pratiğe dökerek ve deneyimleyerek pekiştirme imkanı bulmaktadır.

Aktiviteler ve atölyeler öğrencilerin ilgi ve bilinç düzeylerine uygun şekilde tasarlanmıştır ve yaş gruplarına uygun şekilde, onları motive edecek ve katılımlarını sağlayacak yaygın öğrenme metotları ile sunulmaktadır. Bu süreçte ders dışı aktivitelerde rol model pozisyonunda kamp liderlerimiz ve koordinatörlerimiz, ders içi atölyelerde ise öğretmenlerimiz öğrencilerimize eşlik ederek ve onları yönlendirerek hedeflenmiş kazanımları elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Konaklama ve Beslenme

UP İngilizce Kampları anlaşmalı olduğumuz luxury segment hotel bünyesinde belirlenmiş olan yüksek standartlarda organize edilmektedir. Konaklama ve beslenme de anlaşmalı hotelimiz bünyesindedir.

Öğrencilerimizin konaklamaları 7/24 gözetim altında, kamp liderleri ve koordinatörlerinin refakatinde sağlanmaktadır. Kamp lideri ve koordinatörlerimiz 14-17 yaş grubundaki öğrencilerimiz ile aynı katta, 9-13 yaş aralığındaki öğrencilerimiz ile ise aynı oda bünyesinde konaklamaktadır. Hotel odalarımız 2 veya 3 kişilik olup, özel banyo ve tuvalet her oda bünyesinde mevcuttur. Ranza sistemi değil, tek kişilik konforlu yataklar tercih edilmektedir ve her türlü ihtiyacı karşılayan yüksek standartlar öğrencilerimize sunulmaktadır.

Beslenme programı, hizmet aldığımız beslenme uzmanımızın yönlendirmelerine uygun şekilde sadece öğrencilerimize özel olarak alternatifli menüler (sebze, kırmızı et veya beyaz et gibi) şeklinde günlük, mevsime uygun ve taze malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır. Standart olarak 3 ana öğün ve 2 ara öğün şeklinde sunulmaktadır. Ayrıca glüten alerjisi olan, diyet programı uygulayan veya vejetaryen beslenmeyi tercih eden öğrencilerimizin beslenme hassasiyetlerine uygun seçenekler de sunabilmekteyiz.

Beslenme programının sağlıklı beslenmeye özendirici olmasına özen gösterilmektedir. Örneklendirmek gerekirse şeker içeren zararlı ve gazlı içecekler yerine kombucha veya kefir gibi probiyotik besinler tüketime teşvik edilmektedir, ancak bu gibi konularda öğrencilerimize herhangi bir kısıtlama uygulanmamaktadır.

Ulaşım ve İletişim

Kamp süresince iletişim süreci öğrencilerin motivasyonlarını bozmamak ve adaptasyonlarını dağıtmamak adına koordinatörlerimizin kontrolünde sağlanmaktadır. Öğrencilerimizden sahip oldukları şahsi telefonlar veya tabletleri toplayıp iletişim kısıtlamasına gitmiyoruz, ancak bu iletişim araçlarını kamp programlarına uygun ve doğru şekilde kullanmaları adına yönlendiriyoruz. Dersler ve aktiviteler esnasında ise gerekli görülmesi halinde kısa süreli kullanım kısıtlamaları söz konusu olabilmektedir.

Öğrencilerimizin aileleri ile iletişim kurmaları için kamp programımız içinde bu sürece ayrılan zaman dilimleri mevcuttur. Bununla birlikte koordinatör ve yönetim ekibimiz de ailelerimiz ile düzenli iletişim kurmakta ve gün aşırı bülten paylaşımı yapmaktadır. Bu bültenlerde o güne, önceki güne ve ertesi güne ait program detayları özet olarak yer almakta ve ihtiyaç duyulan bilgiler aktarılmaktadır. Kamp süresince velilerimizin 7/24 olarak koordinatör ve yönetim ekibimize ulaşabilmektedir.

Ulaşım konusuna ilişkin daha detaylı bilgi, kamp tarihi yaklaştığında kayıt yaptırmış olan öğrencilerimiz ve aileleri ile paylaşılmaktadır.

Sağlık ve Güvenlik

Sağlık ve güvenlik konuları bizler için en öncelikli konulardır. Öğrencilerimizin 18 yaş altı olmaları sebebiyle organizasyon süresince tüm öğrencilerimizin sorumluluklarını üstlenmekteyiz, dolayısıyla hem sağlık hem de güvenlik konularında gereken tedbir ve ön hazırlıkları da en ince ayrıntısına kadar planlanmakta ve kamp süresince de çok katı ve net şekilde uygulanmaktadır.

Olası sağlık problemlerine ilişkin acil durum eylem planlarımız mevcuttur. Sağlık süreçlerine ilişkin daha ayrıntılı bilgi için Sık Sorulan Sorular sayfamızdaki Sağlık Hakkında Sık Sorulanlar başlığı altında açıklanmıştır. Daha ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Öğrencilerimiz güvenlik ile ilgili önlemlerimiz kapsamında kamp süresi boyunca kendi başlarına organizasyondan bağımsız hareket etmeleri ve/veya kamp alanından/hotelden ayrılmaları mümkün olmamaktadır. Sağlık problemi ya da farklı bir gerekçe ile organizasyondan ayrılması gereken öğrencilerimize tüm bu süreçte personelimiz refakat etmektedir. Tüm program süresince 7/24 gözetim ve kontrol söz konusudur, ayrıca 7/24 ulaşılabilir nöbetçi personelimiz tüm ihtiyaç anlarında öğrencilerimize ya da velilerimize gereken desteği sunmaktadır.

İptal politikası: İptal edilemez.
İade Politikası:

Program iptali sürecinde programı iptal eden taraf ve programın iptal edildiği tarihe göre uygulanacak prosedür değişkenlik göstermektedir. Program herhangi bir sebeple UP İngilizce Kampları tarafından iptal edilir ise (mücbir sebepler gerekçesiyle programın gerçekleştirilememesi de dahil olmak üzere), hiçbir kesinti olmaksızın yapılan tüm ödemeler (ön kayıt ödemesi dahil) iade edilir. Program herhangi bir sebeple katılımcı tarafından iptal edilir ise, program başlangıcı öncesindeki 30. güne kadar yapılacak iptallerde ön kayıt ücreti dışında tahsil edilmiş ödemeler iade edilir. Ön kayıt ücreti ise iade edilmez. Program başlangıcına 1 aydan daha kısa süre kalmış olması halinde ise, kademeli şekilde kesinti uygulanması söz konusudur. Bu konuda daha detaylı bilgi için lütfen www.ingilizicekampi.com/sozlesme linkinde bulunan mesafeli satış sözleşmemizi inceleyiniz. Program iptal taleplerinin www.ingilizcekampi.com/iletisim linki üzerinde bulunan iletişim formu veya aynı sayfada bulunan mail adresi üzerinden tarafımıza iletilmesi yeterlidir. Tüm iade süreçlerinde aşağıdaki bilgiler geçerlidir: TL olarak tahsil edilmiş ödemeler, TL olarak iade edilir. Euro olarak tahsil edilmiş ödemeler, Euro olarak iade edilir. Nakit olarak tahsil edilmiş ödemeler, nakit olarak imza karşılığı iade edilir. Havale/eft ile tahsil edilmiş ödemeler, ödeme alınan banka hesabına olmak üzere havale/eft ile iade edilir. Kredi kartı veya hesap kartı ile online olarak tahsil edilmiş ödemeler, ilgili karta iade şeklinde veya ilgili kartın sahibine ait banka hesabına havale/eft ile iade edilir. Online ödeme ile tahsil edilmiş ödemelerin iadesinde banka tarafından yapılan %3.5 oranındaki masraf, iade edilen tutardan düşülür. İade talepleri 3 iş günü içerisinde karara bağlanır. İade talebinin onaylanmasının akabinde bir sonraki hafta iade işlemi gerçekleştirilir. İade işlemleri her haftanın son iş günü gerçekleştirilir.

Telafi Politikası:

Yukarıda verilen bilgiler İptal ve İade Politikasını belirtmekte olup telafi politikası mevcut değildir.

Konum Bilgileri

İş Ortağı

UP İngilizce Kampı
UP İngilizce Kampı
(+90)3129115171

Up İngilizce Kampları, farklı ülkelerden öğrencilerin katıldığı dil gelişimi odaklı organizasyonlardır. Kampların temelinde yer alan ingilizce eğitimi, geleneksel eğitim metodolojileriyle sosyal yaşama entegre olması, dinamik ve etkileşim temelli olması açılarından pozitif...

Yorum

Bu aktivite için henüz yorum yapılmamış.
Paz
15:00 - 11:00
02 Tem - 22 Tem (1 seans kaldı)
Tüm seansları görüntüleyin
41,000.00 ₺
(41,000.00 ₺ / seans)
41,000.00₺'ye satın al