Animo Akademi Yarım Gün Yaz Okulu (15 Ağustos - 2 Eylül)

Animo Akademi

Kategoriler: Spor, Bilim ve Teknoloji, Müzik, Sanat ve El İşi, Kişisel Gelişim, Strateji & Zeka Oyunları
Yaş Grubu: 5 yaş - 13 yaş
Format: Yüzyüze Katılım - Mekanda

Animo Akademi Yarım Gün Yaz Okulu (15 Ağustos - 2 Eylül)

Animo Akademi

Kategoriler: Spor, Bilim ve Teknoloji, Müzik, Sanat ve El İşi, Kişisel Gelişim, Strateji & Zeka Oyunları
Yaş Grubu: 5 yaş - 13 yaş
Format: Yüzyüze Katılım - Mekanda

Pazartesi 15 Ağu 2022
09:15 - 16:30
Rezervasyona kapatıldı

Hakkında

Animo Akademi bu yaz çocukların yaşamını zenginleştiriyor.

Üçer haftalık üç dönem,
Tam gün ve yarım gün seçeneğiyle,
Kadıköy Moda Nihat Işık İlkokulu
8 farklı branşta zengin müfredatla ve uzman eğitimcilerle,
Mükemmel bir yaz programı çocukları bekliyor

1-SPOR
Çocukların gelişim süreçlerinde çok önemli olan kondisyon ve koordinasyon becerilerini hem kapalı salon hem de açık hava etkinlikleri ve oyunları ile geliştirmeyi hedefliyoruz. Ayrıca programda takım çalışmalarına da yer vererek işbirliği, amaca yönelik ortak hareket etme ve motivasyon alanlarını da güçlendiriyoruz.

2-ZEKA OYUNLARI
Oyun, çocukların en ciddi uğraşı ve hayatı prova etme alanıdır. Hem eğleneceğimiz hem de öğreneceğimiz bu atölyede; problem çözme becerilerimizi güçlendirmek, stratejik düşünme üzerinde gelişmek, akıl yürütmek ve sonrasını düşünerek hareket etmek öncelikli amaçlarımızdan. Aynı zamanda duygusal olarak da yeni donanımlar edineceğimiz kesin!

3-GO
Tarihi 4000 yıl öncesine kadar uzanan ve kuralları değişmeden günümüze kadar uzanan Go, stratejik düşünmeyi geliştirmek için etkili bir araçtır. Hayatın tahta üzerindeki yansıması olarak da nitelenen bu oyun zihinsel süreçlerde olduğu kadar rakibe saygı, etik değerler ve sezgilerin gelişimine de katkı sağlar. Çocuklar bu benzersiz oyunu Usta Go Eğitmeni hocalarımızdan öğrenecekler.

4-DANS
Dans edip enerjimizi atamadığımız yaz okulu gerçek bir yaz okulu değildir  diyor, ritim duygumuzu geliştirirken fiziksel esnekliğimizi de arttırabileceğimizi biliyoruz. Hip Hop, Jazz, Funk ve serbest stillerde birlikte dans ederken; denge, koordinasyon, özgüven ve yaratıcılık alanlarında gelişmeyi de ihmal etmeyeceğiz.

5-SANAT
Doğal tasarımcılar olan çocukların farklı materyaller ve teknikler eşliğinde hayal etmelerini ve üretmelerini istiyoruz. Kimi zaman doğadan, kimi zaman büyük sanatçılardan ve sanat akımlarından aldığımız ilhamla, bazen de bağımsız duygularımız ve yaratıcı yaklaşımlarımızla iz bırakacağımıza inanıyoruz.

6-ANLAYARAK HIZLI OKUMA
Hayatımızın her alanına etki kapasitesi yüksek bir eylem olan okuma; geliştirilebilen bir beceri ve öğrenme sürecinin önemli bir bileşenidir. Bu programda önce okuma performansımızı ölçecek, sonrasında okuma hızımızı arttırırken anlama becerilerimizi de geliştirecek olan tekniklere giriş yapacağız. Bu aktivite yakın gelecekte hayatın zorlu sınavları ile karşılaşacak olan çocuklarımızın, bu yolculukta hayatlarını kolaylaştıracak önemli bir çalışma olacak.

7-BRAIN FIT
Bilimsel temelli bir eğitim programı olan BRAINFIT bütünsel beyin yaklaşımıyla öğrenme yeteneklerini geliştirirken performansı arttıran, davranış şekillendiren ve yaşamı dönüştüren egzersizler bütünüdür. Dikkat ve odaklanma becerilerini, hafızayı ve özellikle de sağ ve sol beyni aynı anda kullanma becerilerini geliştirmeyi hedefler.

8.BİLİM
Çocukların “Bilimsel Süreç Becerilerini” kazanmalarında en iyi yöntem onlarla birlikte deney yapmaktır. Bilimsel deneyler yapmak çocuklara; etraflarında gelişen olaylara farklı bir açıdan bakmayı kazandırdığı gibi aynı zamanda içlerinde var olan “merak” duygusunu da besleyerek araştırma yapmaya yönlendirir. Bilim atölyemizde yapacağımız deneylerle hem eğlenip hem de öğrenmeye hepinizi bekliyoruz.

AKTİVİTE PROGRAMI DETAYLARI
Yaz okulu programı her biri üç haftalık toplam üç periyodda yapılacaktır. Veli bu periyodlardan herhangi birine ya da dilerse tümüne kayıt yaptırabilir. Yarım gün dönem için 10 Hazirana kadar erken kayıt ücreti 2850TL yerine 2200TL’dir.
10 Haziran sonrası yarım gün dönem ücreti 2850TL dir.

Kaydınızı yaptırdıktan sonra, seçtiğiniz tarih aralığı için sabah veya öğlen periyodunu netleştirmek için sizinle iletişime geçeceğiz.

Kesin kayıt sırasında katılımcı için istenen belgeler şu şekildedir.
Bir adet vesikalık fotoğraf, Aşı karnesi, herhangi bir sağlık biriminden alınmış spor etkinliklerine katılabilir raporu.

Yukarıda açıklanan bedele program sırasınca kullanılacak etkinlik materyal ücretleri dahil olup, katılımcının kullanacağı kişisel malzemeler ( mat, kıyafet, matara vb) ile yemek ve servis ücretleri dahil değildir.

ETKİNLİK MEKANI HAKKINDA BİLGİLER
Kadıköy/ Moda Nihat Işık İlkokulu

Lokasyon hakkında bilgiler:
Çalışmaların gerçekleşeceği yapı, gerek Anadolu Yakası gerek Avrupa yakısından tüm toplu ulaşım araçları ile kolaylıkla ulaşılabilecek konumda olup; yakın çevresinde çok sayıda otopark olanağı bulunmaktadır.
Ayrıca yine yakın çevrede velilerin keyifle zaman geçirebilecekleri; kafe ve restoranlar, geniş sahil yürüyüş bandı, Yoğurtçu Parkı ve benzeri parklar bulunmaktadır. Bu olanaklar velilerin de kendileri için zaman yaratabilmelerine yardımcı olacaktır.
Tüm çocukları bekliyoruz.

İptal politikası: İptal edilemez.
İade Politikası:

1 ay kala iptallerde ödemenin tamamı, 15 gün kala iptallerde ödemenin yarısı iade edilebilecektir. 15 günden az kala iptallerde iade yapılamayacaktır.

Telafi Politikası:

Telafi yoktur.

Konum Bilgileri

İş Ortağı

Animo Akademi
Animo Akademi
(+90)5339727010

Yaşam Zenginleştirme dediğinizde aklınıza ilk gelen nedir? Biz de birkaç yıl önce bu soruyu kendimize sorduk. Bu soru beraberinde aklımıza başka bambaşka sorular getirdi. Düşündük taşındık, bilenlere bilmeyenlere danıştık. Anladık ki; Önce ruhumuzu, zihnimizi zenginle...

Yorum

Bu aktivite için henüz yorum yapılmamış.
Pazartesi 15 Ağu 2022
09:15 - 16:30
Rezervasyona kapatıldı