Music Together at BG Akademi - BAHAR PROGRAMI

BG Akademi

Kategoriler: Müzik
Yaş Grubu: 1 ay - 5 yaş
Format: Yüzyüze Katılım - Mekanda

Music Together at BG Akademi - BAHAR PROGRAMI

BG Akademi

Kategoriler: Müzik
Yaş Grubu: 1 ay - 5 yaş
Format: Yüzyüze Katılım - Mekanda

Çarşamba 27 Nis 2022
10:30 - 11:10
Rezervasyona kapatıldı

Hakkında

Music Together , 30 Yıldan aşkın ,30 ülkeden fazla ülkede uygulanan dönemlik müzikal bir aile programıdır. Dünyada 4000'den fazla lokasyondan 2'sini biz çalıştırmaktayız.
Bu Müzikal Faaliyetlerde; Ebeveynler , Aile büyükleri ya da Yardımcılarınız bizim öğrencilerimizdir. Çocuklarınız siz yaptığınız için ,önce sizi sonra da bizi takip edeceklerdir. Kabaca Siz Kitap okuduğunuz için çocuğunuzun da kitap okuması gibi, onlara rol model olursunuz.
10 haftalık dönem içinde , 25 şarkılık ödüllü şarkı koleksiyonumuz çalışılır. Akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir aplikasyon ile tüm parçalarınıza ve sanal kitabınıza her yerden ulaşabilirsiniz.
Ayrıca her cuma akşamı çocuklarımıza bir ninni yolluyoruz.
Kemer Country-Country Crib'de her hafta Çarşamba saat 10:15 de derse başlıyoruz.

Nasıl Hazırlanmalı:

Üzerinizde oturmaya ve zıplamaya uygun kıyafetler olmasını rica ediyoruz. Ayakkabı ile girmediğimiz için kalın çorap yada panduf tavsiye ederiz. Her çocuğun yanında 1 yetişkin ile maksimum 12 kişilik gruplar oluşturuyoruz. Havanın müsait oluşuna göre bahçede çimler üzerinde oluyoruz. Döneme kayıt olduğunuz zaman Amerika'dan gelen kodlar ile Aplikasyonunuzu aktive edip 25 şarkılık koleksiyonunuzu dinlemeye başlıyorsunuz. 9 dersimize ek olarak 1 telafi hediye ediyoruz.

İptal politikası:

48 Saat önceden iptal edilebilir.

İade Politikası:

Aktivite Programı/Kurs başlangıç tarihinden sonra yapılan taleplerde iade yapılmaz. Ancak, başlangıçtan 48 saat önce yapılan taleplerde %50 iade yapılır. Size Eğitim materyali (Sanal Kitap ve 25 parçayı açan aplikasyon kodu ) iletilir.

Telafi Politikası:

7 (6+1) Haftalık programda 1 hafta telafi hediye edilmektedir. İsteyen katılımcılar 6+1 haftanın tamamını kullanabilirler

Konum Bilgileri

İş Ortağı

BG Akademi
BG Akademi
(+90)5322623727

Çocuğunuzdaki müzikal gelişime tanık olurken onunla beraber ailecek müziğin birleştirici gücünü deneyimlemek ister misiniz? Konservatuar eğitimi almış, Müzisyen ve 20’şer yıl deneyime sahip Eğitimci bir aileyiz. Teke tek enstrüman derslerimiz ve 5 yaş altına erken müz...

Yorum

Bu aktivite için henüz yorum yapılmamış.
Çarşamba 27 Nis 2022
10:30 - 11:10
Rezervasyona kapatıldı